13:03
זמן פרלוד - שניות, דקות, שעות והאם היא צריכה?

נושא הפרוז נדון על ידי כל מי שלא היה עצלן מכדי לחשוב על פנאי כמה דקות, ולכן הדעות והמסקנות בנושא זה יש מספר עצום. ובכן, המחקר הבא לא יתברר מן המסורת, אבל משלב את כל האפשרויות האפשריות עבור סקרמנט אינטימי זה יענה על השאלה - כמה צריך להיות זמן של preludes והאם יש צורך לבלות את זה בכלל?

התוכן של המאמר

1 כמה טרמינולוגיה וסיווג. 2 preludes ארוך וניתוח שלהם 3 זמן פרלוד בינוני - כאשר באמצע לא זהוב 4 זמן פרלוד מהיר - מהירות ונוער 5 מיידיות - הפיצוץ מאהבה 6 לסירוגין - כמו ABC מורס, אבל יותר מעניין 7 הם זקוקים להם בכלל?

כמה טרמינולוגיה וסיווג. אני

בעצם אם כבר מדברים, הפרלוד הוא משחקים וחיבה שנועד מעלות עלייה עירור, כך שהמין פרח עם כל הצבעים שלו ונתן ללא שם: נהנה משתתפים.

לפי סוג זה אפשרי להפיץ משחק מקדים לשתי קבוצות עיקריות:

מִשְׂחָק קלַאסִי

כמו קל נחשו, הראשון מרמז על אלמנט מסוים של משחק תפקידים או wagering כמה מצב. כאן הכדור שולט בפנטזיה של המשתתפים, מספרם, כפי שהיה לא נשמע מוזר, נוכחות של צופים, גם אם מרוחק.

בסיסי האלמנט מרגש בהם הוא המשחק עצמו, ואם זה יקרה לפני אנשים או מצלמת אינטרנט אחרים, אז נוכחות של משקיפים. פִּיקַנטִיוּת היא מושגת על ידי כמות מסוימת של אקסהיביציוניזם והוקמה סטריאוטיפ של תרחיש המשחקים, שכן התפקידים הבסיסיים הומצאו במשך זמן רב פלדה במידה מסוימת קלאסי.

Subclass נפרד אתה יכול להדגיש את הליטס בשימוש בדרך למקום של sotitie - ככלל, הם בשימוש במונית, תחבורה ציבורית, רחובות שקט של רחובות - ורמה הכנות שלהם תלויה אך ורק על ניתוק, פזיזות ויהירות זוּג.

העברת "OT הפוך ", מתברר כי הכל מובן שאר הזנים של פרלודס - מתוך בשר מול קואיטוס על האוכל הפסקה לזאסנולבי, צופה בליל האהבה.

בזמן משחק מקדים הם מחולקים לחמישה קבוצות גדולות וממצות:

ארוך אֶמצַע מָהִיר רֶגַע סֵרוּגִי

כל אחד מהם קבוצות אלה בהחלט מתאימות סוגים רלוונטיים של אנשים, אשר תהיינה זה הזכיר את התיאור, אבל עשוי להרות backfire אם לא תקין נוֹהָג.

משחק מקדים ארוך וניתוח 2

זמן זה ייתכן שיהיה צורך ליישם אותם, החל מ -20 דקות ונכנס אל השקיעה, כי אין להם את הגבול. את האפשרות הטובה ביותר עבור אנשים אשר מ Asexuals (אנשים לעקוף בהצלחה ללא יחסי מין, וככלל, לא לחוות אטרקציה מינית) מבחין בדיוק את העובדה מאוד של הרצון של סקס. עבור רוב האנשים עם הורמונים אלימים יותר, כזה prelude יהיה מותש, עד היעלמות מוחלטת של עירור.

לִכלוֹל הכנה ארוכה של שותפים, מספר עצום של נשיקות, יכול בכלל דומה לערב רומנטי עם נרות ארומטיים, קבלת פנים משותפת אמבטיות, חטיף קל וזוג כוסות יין לכמה הרפיה, ו במקום סקס כדי להישאר על עיסוי. כמה קל להבין, אופטימלי אותם היישום זמין רק לזוגות שבהם לשני השותפים יש קשיים מסוימים עם רכישת עוררות מינית.

על כל פנים, אם עדיין יש לך כזה דרך ארוכה, הוא הושלם בהצלחה ואת זוג פיכסו כלים שטוחים, ואז, כתירוץ, כזה overclocking ארוך, הוא מסוגל לתמוך המדינה שהושגו עירור בממוצע הרבה יותר ממוצע דקות של סקס.

ממוצע משחק מקדים - כאשר באמצע אינו זהב __8212

פרלודס ס ' משך כ 10-20 דקות, מתאים לחלוטין עבור כמה דימוי קולקטיבי של כמה אנשים בשנים בוגרות כאשר מין עדיין מאחל ו מביא הנאה, אבל רק את הגוף לאט, אבל זה נכון להתכונן שלך שקיעת החמה.

כזה רוד עדין ראשוני יכול בקלות להתערב שיחות ושחרור מחמאות שהוסיפות זו לזו, מתאימות בהם ויין זכוכית אחר, עומד על שולחן הלילה במקום צמא מרווה מאשר הרפיה, כי, לרוב, באופן דומה, מחומם הוקמה זוגות נשואים או זוגות חזקים מאנשים, "מרחרח חיים אבקה ".

איך לא קשה להבין את הבעלים של חוקה מינית חלשה רק אין לי זמן להתחמם במשך זמן כה קצר עבורם, לבבות חמים יהיה זמן להתקרר סוף כזה עדין.

זמן פרלוד מהיר - מהירות ונוער

כאשר הזמן של משחק מקדים מתאים 3-10 דקות - זה אומר כי הצעירים.

תחזוקה של גברים עשירים - פעילות מסובכת נפשית. ישראל עשירה לא טרחה בפומבי להפגין נשים וילדים. זה יסודי לבחור אסקמנטל, זה ידגיש את המיקום יעשה חברה מצוינת.

בהחלט מדבר, ההקדמה במובנים כאלה - די פורמליות מאשר הצורך והיא משמשת באופן פעיל על ידי זוגות לחזות אותה או, מקסימום, שני סקס.

למעשה, אם זה ישר, זה עשוי להיות מוענק בעצמם.

בעצמו כמובן, עבור קטגוריות שהוזכרו בעבר של אנשים, בשוררת רוב, מלטפים כאלה אפילו לא יבצעו את הזרע, לא משהו שמשהו, מסוגל "להתחמם" שותפים למצב הרצוי.

לא חיוני, כי preludes מהיר שונים מרוב המשחקים בלעדי אלמנט תפקידים ותאימות עם סוג של הגינות, כי הם מוחזקים, בעיקר בצד של אוהבי וללא עיניים מיותרות, שלא לדבר משתתפים.

מיידי - הפיצוץ מאהבה _8212

לדבר על טוהר, סוג כזה של הקדמה, מתמשכת באותו זמן, שלא לדבר דקות, אופייני לזוגות משכילים חדשים ולשותפים שהצליחו שמור את המשיכה זה לזה בתחילת היחסים.

בין סביר סקריפטים יכולים להיות כל "ירידה", עם להגיע לשותפים למהר זה לזה ולהתמכר לאהבה, ללא קשר למקום. יכול להיות להיות תחתונים חדשים שהחליט להתפאר ילדה, או מיטה חדשה, שנאספו על ידי צעיר, ואפילו אפילו תשוקה רגעית להיות יום השנה למחצית השנייה והיעדר מכשול לפני יישומו.

לסירוגין - כמו Azbuka מורס, אבל יותר מעניין_8212-2

אם תסתכל על מכניקה של החלת preludes לסירוגין, אז אתה יכול לראות כי הם יש עמידות צף, אבל לא דברים חשובים הם קטעו, הנובע כאן ועכשיו, ומגע מיני.

התאמות גדולות עבור זוגות שיש להם יום שלם לבד אחד עם השני כאשר אין כיתות הדורשות תשומת לב, והשותף המחודש נראה פתאום כך אטרקטיבי - נכון בפעם הראשונה.

בהתאמה, ואין להם זמן ספציפי. זה פשוט לא נקבע, עבור "אחד" פעמים PRELUDE לסירוגין יכול לעבור את כל הסוגים הנ"ל, כולל מִשְׂחָק. תכונה ייחודית היא הפרעה של הקדמה סקס, אבל לא שיעורים אחרים, איתו לא קשור.

האם הם זקוקים להם בכלל? 3

מַדָעִי מחקרים הראו כי משך ממוצע ומספיק של משחק מקדים הוא כ 3-5 דקות עם משך יחסי מין ב 7-10 דקות.

עם זאת, כמו הכל הקשור אל המרכיבים הפנימיים והאינטימיים של חייהם של זוג, הזמן של משחק מקדים והצורך שלהם - עניין של טעם והעדפות. בהתחשב בכך שהתפקיד היחיד של חיבה ראשונית הוא שותפים חימום ל"מסה קריטית ", לאחר מכן לא ייקח מין לא יותר מ -10 דקות, - לשותפים ולכן התערוכות בקלות ביחס זה לזה, ההקדמה אינה קריטית.

בכל מקרה, זה לא יהיה מיותר, כי יוסיף חדות ושלמות של תחושות.

ויקטוריה פומין

מוּמחֶה שירותי ליווי

דוקטור סקסולוג של הקטגוריה הגבוהה ביותר, פסיכיאטר, פסיכותרפיסטית. אני עובד עבור סקסולוג במשך יותר מ -10 שנים. לעזור לזוגות לפתור בעיות בחיי המין.

Prelude נדרש יותר נשים מאשר גברים. כמו עיסוק מראה, הילדה יש ​​הזדמנות לקבל אורגזמה שואפת לאפס אם השותף התעלם מן העניינים הראשוניים. לכן, לא עושים כזה טעות. זמן אופטימלי לחימום - 15-20 דקות.

ספקו שאיפות אישיות בישראל בקלות, אם את אישה מקסימה מאוקראינה. עבודה בישראל מותרה בפנאי. נשים של מראה מודל יוצעו לבנות קריירה בליווי. עבור "תאריכים" עם גבר מישראל אפשר להרוויח חודש מ -2,600 יורו.

במהלך תקופה זו, אתה יכול ללטף את האזורים הארוגניים של השותף, כדי לחוות צעצועי מין חדשים, להפוך את עיסוי ארוטי האהוב עליך או kuni, רק בלהט לנשק ולחבק. הקדמה צריכה להיות מגוונת! אבל זה הכרחי - לא על ידי תשלום מראש מלטף מספיק זמן לפני סקס, אתה מסכן פשוט להשאיר שותף ללא אורגזמה.

Просмотров: 599 | Добавил: loycell0bspe | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar