20:45
ריקודי בטן למתחילים

ריקודי בטן קיים מאז ימי קדם, והיה פופולרי מאוד בתרבויות ברחבי אפריקה, אסיה והמזרח התיכון. אתה יכול להתחיל בביצוע תנועות ריקודי בטן פשוטות או תרגילי ריקודי בטן כדי להכניס אותך למצב רוח לנסות את תנועות ריקודי הבטן.

שלבי העבודה על ריקודי בטן הופכים מורכבים יותר כאשר אתה רוצה לקדם את כישוריך בצורת בידור זו. לא משנה באיזו רמה נמצא רקדן, ישנם כמה מושגי ליבה שמועילים לתרגול. ניתן לתאר את התנועות הבסיסיות המשמשות בגוף של מתרגל באופן הבא:

כל עמדה עם מרכיבים שמעצבים את המחוות שלו ניתן לתרגם מנקודה אחת בחלל לכל נקודה אחרת בחלל הזמן לא קל מאי הוסף תיאורים של טיולים שמתארים את הצורה בפנים כמה שניות כמעט עברו!

ריקודי בטן יכולים להיות צורת ריקוד שובבה, חושנית ומהנה.

אנחנו הולכים לקחת אותך מהיסוד וללמד אותך את כל מה שאתה צריך לדעת על ריקודי בטן למתחילים!

להלן שתי כוריאוגרפיות של ריקודי בטן. הכוריאוגרפיה הראשונה בבר תהיה למתחילים ותתקדם באמצעות מהלכים מתקדמים יותר בכל רצף: https://sensualtoi.com/region/Discreet-apartments-in-Kiryat-Ata.php

הכוריאוגרפיה השנייה נקראת באופן משחקי "חיי המסיבה". לכוריאוגרפיה הזו יש הרבה יותר מהלכים וכאשר היא מבוצעת על ידי רקדנית בטן מנוסה, היא נראית קלה.

כמו תמיד, כל הסרטונים מציגים את מיקום הרגליים של מתחילים כמו גם תנועה מסונכרנת עם מוזיקה.

במשך מאות שנים ריקודי בטן היו ריקוד המקיף מסתורין והילה של סודיות. זה טוב לגוף ולנפש והקימורים עוצרי נשימה!

מקורו של סגנון הריקוד בחלקים מסוימים של ההיסטוריה העתיקה של המזרח התיכון. אין הסכמה יחידה לגבי איזו חברה הייתה הראשונה ליצור אותה, אבל בכל התרבויות המצריות, האסיאתיות, האפריקניות וההיספניות יש ריקודים עם כמה תנועות דומות לריקודי בטן.

"ריקוד בטן" הוא צורת ריקוד רוחני עתיקה המשלבת כמה תנועות חינניות של הגוף ותנועה ערה של הירכיים. באופן מסורתי, הוא נתפס כריקוד חושני ואירוטי שעורר דאגה רבה במיוחד בקרב השמרנים במדינות ערב.

ריקודי בטן מעולם לא היו פופולריים יותר בימינו ופנינה זו של תרבות מקלה יותר ויותר על למידה מקוונת. בין אם אתה רק לומד מתחיל או שתמיד הייתה בתוכך סקרנות שאינה יודעת שובע לחקור יותר על מערך המיומנויות הנהדר הזה, ההדרכות הבאות מציעות כמה תובנות חשובות ללימוד ריקודי בטן - משהו שיכול באמת להועיל לבריאותך הפיזית ולטובת הנפש שלך -להיות.

מאמר זה הולך להראות לכם כיצד לרקוד ריקודי בטן למתחילים, כך שגם אם מעולם לא נחשפתם לתנועות המתוקות של רקדן ותוהים עד כמה זה חשוב, תמצאו את עצמכם שולטים בצעדים תוך זמן קצר.

כשזה מגיע לריקודי בטן, מודעות ליכולת של הגוף שלך יכולה לעזור להפוך את התהליך להרבה יותר קל. בין אם הגוף שלך צריך יותר יציבות או גמישות, ישנם תרגילים ומתיחות שיכולים לעזור להתבסס על תכונות מסוימות. לדוגמה, קח איתך מחצלות יוגה לכל מקום בו אתה מתאמן; זה יספק מקום מספיק לסוגים אלה של נפילות. לבסוף, נעלו נעליים שמרגישות נוחות וכבדות מספיק כדי לשמור על יציבות המפרקים. זה ימקסם את טווח התנועה של האדם תוך שמירה על שיווי משקל.

לימוד עבודת הרגליים לפני ניסיון יצירה כוריאוגרפית חיוני לכל רקדן מתחיל.

כמה טיפים נוספים שכדאי לזכור...סיבובי חבית, צעדי שכבות, פיצולים קדמיים ורמז. טכנאי בריקוד יוכל ללמד אותך את המהלכים הללו בצורה יעילה יותר מאשר מישהו שגורם לבעיות גב.

מורה עם רקדנים מהנים ומנוסים המלמדים אותך ריקודי בטן למתחילים. אחרי הכל הטכניקה עשויה להיות די פשוטה, אבל, זה לא כל מה שצריך ללמוד ריקודי בטן למתחילים

Просмотров: 68 | Добавил: loycell0bspe | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar