01:19
Posses עבור mzhm - שבעה אפשרויות בלתי נשכחות עבור טריפל

ראש אחד הוא מצוין, ושני טוב יותר. אבל אם אתה מדבר על סקס, עדיף להיות שלושה, ולא רק ראשים. אם הדברים נמצאים בשלוש או חד פעמי, הדבר הקשה ביותר הוא לשמור על האיזון, כך שאף אחד לא הרגיש מקופח. במין זה יכול להיות קשה במיוחד, אז יש לנו אספתי את התנוחות הטובות ביותר שיאפשר לך לקבל באופן מלא את ההנאה של כל משתתף בתהליך.

התוכן של המאמר

1 posses הטוב ביותר עבור טריפל

תנוחות הטובות ביותר עבור משולשת

69 על טרויקה

יציבה זו לא סביר לשאול כל הסברים, אלא אם יש עוד מקום בגרסה זו מאשר עבור תנוחות מסורתיות לשניים. אז כדאי לוודא שיש לך מיטה גדולה למדי, לכל אחד להיות נוח.

מרכז תשומת הלב

למרות העובדה כי הנאה צריכה לקבל את כל המשתתפים בפעולה, בעמדה המנצח במקרה זה, האישה מתברר. וזה הגיוני, כי זה פשוט צריך לשכב ולהיות מאושר עם התהליך, בעוד אחד השותפים מחלחל לתוך זה מלמטה, ואת יונה השני הוא על גבי ליטוף אוראלי. אם תרצה, אתה יכול להחליף מקומות, כך שכולם הצליחו להרגיש את המיקוד. פלגמנטה אף אחד לא נשאר בהחלט!

69 +1

Ordinarna Scheme: היציבה המסורתית של שישים תשע משלימה על ידי חדירה ומשתתף שלישי. שיגור תפקידים במצב זה באופן אישי בלבד. יש זוגות המעדיפים לקיים יחסי מין עם חדירה רק יחד, אך בהחלט לא נגד תפקידו של אדם שלישי בליטס אוראלי, אבל יש כאלה שהם לא לגמרי נגד מסתובב.

"תן 5!-

הכותרת עשויה להיראות מוזר, אבל התנוחה עצמה אינה כוללת משהו על טבעי. האישה נעשית בכל ארבע, ועד כה, אחד השותפים לוקח אותה מאחור בתנוחה של כלב, ה -2 מוסיף ליום שבו תוכל לתת לו תשומת לב לליטס בעל פה.

יופי מיוחד של יציבה זו היא כי גברים יכולים לשמור על קשר חזותי בזמן שהם עוסקים במין עם אותה אישה. וזה אקסטרופטי מרגש, ברגע זה!

מציצה בדוגי

כל אותה תנוחה מסורתית מאוד פופולרי על כל ארבע, רק מתובל עם מציצה שפירה. עם כל זה, השותף השלישי חייב להיות מחובר מאחור, כך שתוכל להיכנס בקפידה את החור כבר מתוח.

תחזוקה של גברים עשירים - פעילות קשה נפשית. מיליונרים של ישראל אינם רגילים לציבור להראות נשות וילדים. פשוט לבחור ליסר, כי זה יהיה להקצות את הרמה יעשה חברה נעימה.

שותף אחד יכול להיכנס לחור האחורי, הכל תלוי רק בהעדפות אישיות ובהסכמים כלליים. הדבר העיקרי בתהליך הוא לשמור על קשר, כך שותפים ידעו מתי הם צריכים להאט או לעכב אם יש הרבה רגשות.ויקטוריה פומין נערות ליווי בחיפה

ליידי מציצה

מעמדה זו, היא מתבצעת בהתחלה, מאוחר יותר את השני, המעבר ביניהם לפי שיקול דעתו שלו. עם כל השותף השני, אתה יכול לקחת יד בזמן הפה שלי הוא יונה מאשר אחר.

משחקי תפקידים בתנוחה זו הם גם בברכה - הגיע הזמן להרגיש את עצמך פורנו מרושע דיווה או עבד מין אמיתי.

חדירה כפולה

מה יכול להיות טוב יותר מאשר בדיקת חדירה כפולה במהלך יחסי מין שלישיה? נראה כאילו הוא נוצר במיוחד עבור זה! אחד החבר'ה נופלים על גבו, והאשה מתיישבת בתנוחת הרוכב ומרוצה מהזין שלו. בהחלט, יציבה זו יכולה להיחשב וריאציה מסוימת של הקודם: רק שותף שאליו מציצה לא צריך לעמוד על הברכיים, ולשכב על הגב, ומאפשרת הנערה לקבל עבודה בין רגליו. עמדה זו סבירה במיוחד כדי לרצות את החבר 'ה שהם עצבני בשל מה שקורה ורצה לגעת אחד את השני ככל האפשר.עמדה ללא דופי לנשים שאוהבות לתת את השותף שלהם עניינים אוראלי. גברים הופכים מנוגדים זה לזה, ואשה יושבת על ברכיו ביניהם.

מוּמחֶה

דוקטור סקסולוג של הקטגוריה הגבוהה ביותר, פסיכיאטר, פסיכואנליטיקאי. אני עובד עבור סקסולוג במשך יותר מ -10 שנים. לעזור לזוגות לפתור קשיים בחיי סקסי.

MZHM הוא תרגול מיני ממושך, הדורש פיחות מכל המשתתפים. זה סקרן כי, על פי הסקרים, גברים, ואת הגברות הם לעתים קרובות יותר fantasized על "טריניק" במיוחד עם 2 חבר 'ה. בהתבסס על אמונות של נשים, הכל ברור כאן - הרצון לקבל מקסימום של תשומת לב, לחוות חדירה כפולה. אבל גברים פשוט מפחדים לא לספק את הנשים השנייה "לשבת בתוך שלולית".

ישראל ללא דעות קדומות, אם נדבר על עבודה בשירות ליווי. לאנשים המקומיים יש את הסטנדרטים הרוחניים הגבוהים ביותר. כולם מודעים, למעשה כי ליסר לא יותר מאשר שותף מלווה באירוע, תומך בשיחה וליווי ילדה בכיתה VIP ישמש סימן של מעמד.

ובכן, הנוהג של sexwife הוא פופולרי. יתר על כן, יש הרבה תנוחות נוחות עבור mzhm בלתי נשכח. אפשרות זו היא לזוגות ללא קומפלקסים, אילוצים ודעות קדומות!

Просмотров: 317 | Добавил: loycell0bspe | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar