00:59
נשיקות לשלול את המוח או לעשות גבר ללשון

פרלוד מעריץ לא רק נערות. על מנת לקבל סקס באיכות גבוהה, הנערה צריכה להיות נרגשת על ידי השותף שלו. השיטה הכי אמין לשמירה על זקפה טובה - מציצה. גברים מתוכשים מתרחקים מנשק מתחת לחגורה. על איך לרצות את האיש עם הלשון, לדבר עוד יותר.

התוכן של המאמר

1 סוגים של ליטוף אוראלי 2 אם לא מציצה, העובדה?

סוגי ג'ל אוראלי

ימין לשחק עם חבר זכר - אמנות שלמה. בנות רבות אפילו לא מניחות כי בעזרת מציצה טובה אתה יכול להשיג הרבה. ואת הדיבור כרגע לא על יתרונות אמיתיים.

רוסית שאינם פנסים ו פגמים מידע נזרע שיפוט לא מדויק כי ליווי הוא משהו היום, עם בושה, כך, מה צריך לשתוק. עכשיו לקרוא יחידות לקבל מידע כי שירות ליווי בישראל אין שום דבר עם זנות.

אדם שמרגיש את גברתו במיטה מוכן כמעט לכל דבר, הוא מסוגל לספק את השותף המיני שלה עם כלום הנאה לא נכונה.

איך ללעוץ Man Lange: נבדק נופים של מציצה

קלאסיקות של הז'אנר. זה סוג של חיבה אוראלית משמש בדרך כלל הקדמה. אם ניקח בחשבון את זה כמו תפריט משנה מין מוערך, אז השותף יהיה במהירות נמאס לבדיקת עניינים מונוטוניים. מציצה מסורתית כרוכה בהקדמה של שפתיים, שפה וכפות הידיים. שיניים בשום פנים ואופן לא צריך להשתתף בתהליך. 1 מה צריך להיעשות - לחות כפות הידיים. אתה יכול להשתמש ברוק, ואתה יכול חומר סיכה. ואז, מחזיק חבר בתחתית היד, אישה לוקחת אותו בפיו. לא למהר ולקחת חבר לכל אורך. לשחק את הלשון שלך עם הראש שלו. ללטף לשון וספוגים. במקרה זה, המוקד הוא על ראש חבר. התחל עם נשיקות עדינות, ואז לשחרר את הקורס. שפה ניתן לצייר את הדפוסים הבדיוניים על הראש. השיניים לא בהכרח להסתיר, אתה יכול בקלות לאכול עור עדין של האיש הפין. גלידה. תארו לעצמכם כי חבר השותף שלך הוא גלידה. ליישר את הלשון ולאט לאט ללקק אותם חבר מאז הבסיס, מעט טיפוס אל הראש. לשים לב לכל סנטימטר. מערבבים את ללקק עם סנונית מלאה. אני מלטף ביצים. בנות רבות אוהבות לספק את הפה שלהם האיש שלהם, אבל הם לעתים קרובות לדחוף על הביצים שלו. ובו לשווא! זהו אחד האזורים הזכרים הארוגניים יותר. השתמש בשפה ובספוגים. לוגו את העור הקטנץ, ואחרי - קפיצה קלות על העלילה הרטובה עם זרם קריר של אוויר. השיטה הבאה כדי לספק את ההנאה של האשכים של הבחור היא למצוץ אותם לתוך הפה שלך ולשים אותו עם הלשון שלנו. לא כולם מערייכים עניינים רוויים כאלה, אבל זה בהחלט שווה. גירוי פי הטבעת. מציצה לא תמיד הכרחי להתחיל עם penaltime חדה של הפין. אם אתם מתכננים חמלה לטווח ארוך, אדם עדיף לעמוד מעט. התחל כמו פי הטבעת של שותף.

לישראל אין דעות קדומות, בזמן שאנחנו מדברים על עבודה בשירות ליווי. גברים מקומיים של גברים ניחנים בסטנדרטים רוחניים גבוהים. כולם מודעים לכך שהאסקוגר רק מלווה את השותף באירוע, מספק שיחה וליווי בכיתה VIP יהיה אינדיקטור למעמד הציבורי.

גברים, אם כי מבולבלים בעצמם להודות, אבל האחורי לייסקנים נותנים להם תענוג מיוחד. להפוך את האיש על הבטן, להפיץ בקפידה את הישבן לו וללטף לשים את הלשון שלו, באופן שווה להגדיל את המחזור.

קרא גם, על הטכניקות העיקריות של חיבה אוראלית, במאמר שלנו יותר על ידי התייחסות.

אם לא מציצה, העובדה?2

אם אישה עדיין לא מוכן לליטוש מתחת לחגורה, לא כישלון. הסר את האיש עם שפה עם שיטות שונות, לא בהכרח מתי זה נגע אל הכי היקר.

אוזניים. אֶמצַע אוזניים רגישות מאוד לגעת. במהלך נשיקת אוזני השותף, לסחוט קרוב ככל האפשר עם ספוגים. לנשום בכיור האוזן. נשימה נ ' חייב להיות חד מאוד, לנשום lango, שחרור אוויר חם.

צוואר. שיקה יש צורך לנשק את זה. העובדה היא שהעור חם מאוד נשיקות גסות, עם יניקה מוגזמת, יכול להשאיר חבורות Synyaki. הצוואר יכול להיות תפור עם ספוגים, מלטף עם נשיקות כל אחד מן העלילה שלה. אתה יכול להשתמש בשפה. ליטוף הלשון הליכה בין אצבעות, משלם תשומת לב גבוהה של המשטח האחורי של הרגל. למעשה לספק את הלשון של האדם הוא די קל. עם חלק כה קטן של הגוף, אישה יכולה להביא שותף לאורגזמה.

אם אתה רוצה, כי האיש היה זקפה אבן, לא לקרוע את הקדמה. אל תפחד להראות את היוזמה ולקחת יחסי מין בידיים שלך. תאמין לי, בחורים נרגשים ללא תום! אם לעתים קרובות אתה מספק בחור עם ההזדמנות לשכב, להירגע ולקבל הרבה הנאה, הוא אפילו לא חושב על להסתכל "שמאל". זהו אחד הסימנים של ההתרגשות. נשיקה שדיים יכול להיות שיטות שונות. הבסיסיים ביותר הם נשיקות היניקה, מגע עם אלמנטים של פירס ומגע במכרז.

יוצא דופן נשיקות. גברים רבים כמו כאשר אישה היא יונה רגליהם של הלשון ספוגים. אם אתה משוכנע היגיינה ואת pureliness של השותף שלך, לספק זה נהנה ממנו. מה יביא בחור מהמוח, בהתחלה נמס את ספוגי שלו בוהן. השימוש הבא. השיניים לא יהיו מיותרות. לדחוף את הצוואר של האהוב בָּחוּר. נשיקות חזה.

במקביל, זה לא בהחלט ללכת אל הפה של איברי המין. הגוף של גבר עשיר באזורים ארוגניים. בעלות על מידע זה, חטא לא לקחת את הפתק שלה. שפה, שפתיים ושיניים - מכשיר מאסיבי ליידי מסוגל לנהוג בחורים מהנפש.

אבל איך כראוי לנשק את הבחור יכול לגלות במאמר שלנו עוד יותר על ידי הפניה.

דירות דיסקרטיות בתל אביב

ויקטוריה פומין

מוּמחֶה

דוקטור סקסולוג של הקטגוריה הגבוהה ביותר, פסיכיאטר, פסיכואנליטיקאי. אני עובד עבור סקסולוג במשך יותר מ -10 שנים. עוזר לזוגות כדי לפתור מתוח בחיי סקסי.

גבירותי יכול להיות שונה מאוד. מסיבה כלשהי, נערות רבות משוכנעות שהחבר'ה לא אוהבים את כל "רכות העגל", והם מעדיפים לרוץ עם נשיקות הולך לאזור איברי המין. אבל גברים נרגשים גם מפני מגע עדין ספוגים בחלקים שונים של הגוף. חזה, במיוחד פטמות, הם אזור פרוע עם overpriced רְגִישׁוּת. נשיקות של אתר גוף זה מרגש יותר. כאשר נגע עם ספוג או לשון לפטמות, אתה יכול לראות כמה קשה הם קשים לגדול בגודל.

Просмотров: 146 | Добавил: loycell0bspe | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar