23:21
נהיגה: 10 טיפים על מציצה לא מסוכנת במכונית

אקסטרים והנאה שלא חלמו על שילוב כזה. הנה חובבים של מציצה במכונית יהיה להתפלל, כי זהו אחד החוויות הענקיות ביותר בחייהם, עם כל העיקרון הזה ואת מהירות התנועה מאשר גבוה יותר, יותר באז. ו 10-Ki סיפורים על פתחי פתחי מזון שהתרחשו ברגע זה הם לא יפה, כפי שאנו יכולים לבלות את הזמן. ובכל זאת, תודה, נראה שזה הוחלט על דבר כזה, אז לפחות לנסות לעשות את זה מאוד, בסופו של דבר, כדי להגן על עצמך ועל הנוסע הבחור.

התוכן של המאמר

1 סכנה של מציצה במכונית 2 10 טיפים על מציצה במכונית 3 מועמדים למין אוראלי על הכביש

סכנה של מציצה במכונית

חברתי מסה של חג הפסחא ואפילו אנקדוטות בנושא מציצה במכונית שלו, כמו חלק גדול מאיתנו לבד אומר, מסתיימת מגעילה. חלק חשוב מהם נכון. בזמן הסכנה הקטלנית, מופעלות האינסטינקטים, והגברת כבר לא סבירה, כך היא לא, בסופו של דבר, חושבת על רגשות השותף. זה ברור מאוד, שרירים שלה נראה לחתוך, הפה נעול, ובמקרה, בסופו של דבר, שיניים נכנס. התוצאה היא הנגיסה החזקה ביותר, היא במקרה הטוב, או 100 אחוז של חבר מגודר - במקרה הגרוע ביותר.

זוגות כאלה מעת לעת נופלים לתוך המרפאה. זה יכול גם להיות מה להגיע לאמבטיה או הנשמה יהיה לא בקרוב, אבל בסופו של דבר, להסיר את ההשפעות של הצורך במשחקים.

בישראל, אין דעות קדומות להיות קדומות כאשר המילה באה בחשבון בשירות ליווי. גברים מקומיים יש סטנדרטים רוחניים גבוהים. כולם מודעים כי Escoger רק שולחת שותף באירוע, תומך שיחה והמודל ליווי של המעמד VIP יהיה אינדיקציה מעמדו הציבורי.

לכן, צרור הוא רטוב או, כמו הרבה מאיתנו מתייעצים, מפיות קרטון הם רק אפשרי להיות מאוד שימושי כדי לחסל את ההשפעות של outpouring מהיר.אפילו גברים שהם בעיקר למציצה מחבר, שים לב שהם לא מסיים מיד, תוך כדי נהיגה. לכן, זה צריך להיות, כדי לחוות אחרים יותר, כפי שכולם יודעים, שיטות לא מסוכנות של סקס אוטומטי.

כאשר נעים במהירות גבוהה (וכמעט הכל, בסופו של דבר, לשקול את הגורם המגרה חסר) להיות גורם חסר), בסופו של דבר, להתרכז ב 2 דברים: מעקב אחר מטרים יקרים עם, כמו הרבה מאיתנו רגילים להראות צד אחד ולהשמיע - מצד שני.

לא בדיוק כמה מאיתנו נולדו עם יכולותיו של קיסר, והוא יכול לעשות שני מקרים הולכים. מטבע הדברים, תשומת הלב של הנהג מופחתת, והוא כבר לא כל כך נשמר תחת שליטה על המיקום של המכונית על הכביש. במקרה של להכות פטיש, פגישה חדה עם מכונית אחרת ומצבים אחרים, הוא לא נראה להתמודד עם ההנהלה, והמכונה תיפול לתוך הטרגדיה.

עם כל זה ואת הגברת עצמה, בסופו של דבר, זה יכול להיות תנאי מוקדם עבור האסון, התנועה שלה, עמדות, להפריע הנהג, בפרט, ולא בכיכר, כמו הרבה מאיתנו לבד אומר, תיבת אוטומטית. הוא יפחד לגרום לה לפגוע או ללחוץ, אז זה לא יכול להיות לא יכול להחליף את המהירות או ללחוץ על דוושת הגז. כל זה יכול גם, בסופו של דבר, לעורר טרגדיה.

סכנה 3 - לא קונדום. סקס ב Kare, בדרך כלל, זה קורה באופן ספונטני, ואת הקונדום ברגע זה יכול פשוט להיות. ואת מציצה בלי להקה אלסטית עשוי להיות כך לדבר, כמו בראשות, תנאי מוקדם לזיהום עם מחלות העברת דרך מינית, הן עבור הנשים שלה עבור השותף שלה.

לא צריך לשכוח את האפשרות של גילוי. שלח תשומת לב לעובדה כי בעולם המודרני, שם, כפי שנהגנו לקרוא, כל אחד בידיים כל הזמן יש טלפון, במהירות ולא בולטת להסיר כמה מציצה במכונית לא מהווים קשיים. אין זה סביר שמישהו, לשים את זה בעדינות, אני רוצה להיות על דפי רשתות חברתיות, בפרט, ולא סקס לא קרה עם אשתו.

10 טיפים על מציצה במכונית

למרות הסכנה, לקבל מציצה בזמן נהיגה kare - החלום של כמעט כל הגברים המאמינים שזה מאוד מגניב. ולא במקום שהוא בלתי נמנע, אז לפחות אחד יוכל גם לציית לכללים קטנים המסייעים, בסופו של דבר, שותפים מאובטח.

שיער קשירה היטב

זהה לוח לנשים, שיער ארוך למרות שהם גם להסתכל ארוטיים, אך בתהליך יפריע רק. בנוסף, הם, ככלל, יכולים להיכנס לכל מנגנונים, פצע עליהם, כי סוף סוף לפגוע ולהסיח את הנהג.

להקים את המכנסיים שלו עצמם

בעוד האדם נוהג, הידיים שלו עסוקות, וזה עדיף להסיח את דעתו לפחות, כך לטפל ברק על מכנסיים ללא עזרה של אחרים.זוהי האפשרות הכי מצחיקה. ולא מאוד. ולא לשבת הזדמנות לנוע בקו הדיג, חוץ מזה, האינטימיות של הרגע יוכלו להציל.זוהי דרך טובה לפגוש יחד ולקבל כמה מאיתנו התרגלו לקרוא, שום תענוג שאפתני.

אהבה גלטול

זה כאן כי האדם האהוב יכול להפוך חיה, כי בסופו של דבר, פגום הסנונית שלו, יצטרך לבקש סליחה של מציצה הבאה.

קבל כרית קטנה (כך, להיות, להסתמך על זה)

זוהי עצה שמורה לנוחות, אבל זה באמת עוזר. במהלך מציצה, הגברת צריכה להיות השיקה דרך מנגנונים שונים, זה לא נוח, ולשמור את הגוף במצב כזה הוא מספיק זמן. לכן, כרית קטנה בינך, שבו אתה יכול, בסופו של דבר, להסתמך על ו התיישבו עוד יותר נוח, צריך פשוט להיות בכתובת של מי לעתים קרובות נראה לנקוט אמצעי כזה לקבל הנאה כמו מציצה אוטו.

לדבוק בכביש המהיר

מין בעיר לא נוח מאוד, אתה נראה, והרבה רמזורים נראה להפוך את הנהג כל הזמן מוסחת. ואולי אפילו לא צריך לקרוא את זה על הכביש המהיר, שם התנועה הולך בקו ישר בלי לעצור את התהליך יהיה יותר לא מסוכן, כמו רבים באים לידי ביטוי, בלתי נראה לאחרים. כולם ברורים שרק לא צריך להיות מעולה מאוד, כל כך, בסופו של דבר, להגיב באופן מיידי לסכנה, זה לא סביר להצליח.

הפעל את המוסיקה

מוסיקה, ראשית, יהיה חלקית להסתיר את המעשים שלך מאחרים. שנית, נהגים שגויים מן התהליך, לאלץ אותו קצת יותר תשומת לב לשלם את הכביש.

עמידות סובייטית וחוסר חוק של מידע הוליד למבט לא מדויק כי למעשה ליווי - זה עכשיו משהו, כמו גם, מה צריך להשתיק. רק כמה יחידות יש מידע כי ליווי השירותים בישראל אין לגמרי יחד עם זנות.

יש לומר כי ליווי מוסיקלי נראה מוגדר על דרך רומנטית יעזור לחזק הנאה.

אַקדָם

אפילו יותר מאשר מציצה זו במכונית לא צריך גם לשכוח את משחק מקדים: נשיקות, משיכות אור, מפלרטטת. להביא את האיש שלה למצב של התרגשות מסיבית רק מאוחר יותר להמשיך את המנה העיקרית.

אז הרגע הנורא ביותר יימשך פחות בזמן, ואתה, באופן כללי, תהיה הזדמנות להעריך כיצד המשחקים שלך בולט לאחרים.

היזהרו של בליטות

בכבישים הרוסיים קשה לעקוב אחר עצה זו, אבל עדיין. יש רצועות מצופה גבוהה, לתת העדפה להם. אחרי הכל, זה לא ישים על מה bodie, זוהי הזדמנות לגבר כדי לקבל ביס לא בריא לא להתמודד עם שליטה.

להזכיר לו לשמור מרחק עם מכונות אחרות

האיש במהלך מציצה רע, זה הפך, שומר תחת שליטה על עצמו ואת יכולותיו. הוא, באופן כללי, נראה שהוא מרשים ולפחות איזה רגע יכול ללחוץ על הבלם. אבל, זוהי טעות, וכיצד להתבטא, מרחק גדול עם מכונות אחרות, בסופו של דבר, תהיה כיצד הוקמה ביטוח נוסף,.

להזכיר לו כי יש צורך לבסוף להתבונן במרחק ולכן לומר כדי להתרחק kars אחרים. ברגע זה אתה מחזיק אותו בידיים שלך ואתה יכול להוביל לתחושה. https://romantik69.co.il/%d7%a0%d7%a2%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%95%d7%99-%d7%91%d7%9c%d7%95%d7%93/

שמור את המפיות בהישג יד

זה באמת צריך דבר כאשר קיום יחסי מין בקארה. אגדות עליהם הליכה מאוחר יותר ברחבי העיר, עובר מתוך הפה אל הפה. זה מאוד טוב להדגיש את מה בדיוק כמו הגברת נשאר פחות או יותר, כפי שאנו מבטאים, בריא, ואדם, זה הפך להיות אפשר לאבד את היקר ביותר.בנוסף, המשתתפים של אורגיה יכולים, בסופו של דבר, להיות הפושעים של תאונה.

מועמדים למין אוראלי על הכביש 2

חונה בצד (במקום מותר)

זו תהיה האפשרות של ליטוף ראשוני, ודאגה לבטיחות שלך.במכונית קשה למצוא מקום שבו אתה יכול לירוק בהצטיינות, זה לא עושה בחלון. לא לכל אחד הוא לא סודי מה ולא בוגר מן התהליך מחוץ לפה, אז הזרם מתיז לא רק את הבגדים, ואת התא.

לְטִיפָה

עם כל זה, שניהם לשמור על התהליך תחת שליטה ולהסתכל על מה קורה מסביב. ליטוף הוא גם טוב יותר לבוא גם במכונית עומד.

"עֲבוֹדַת יָד

לא לספור את מציצה יש הרבה דרכים אחרות להביא אדם אורגזמה. אתה יכול ממש, לשים את זה קצת, לצרף יד זו. לספק אדם בלי להתערב בו לנהוג בו אפילו יותר קל על ידיו, טוב, בטוח יותר עבור החבר שלו.

Просмотров: 342 | Добавил: loycell0bspe | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar