00:58
מה תופס אהבה נשים במין ביותר?

סקס צריך להיות באיכות גבוהה. עם זה טרגש טיפש. ואת איכות המין נקבעת לא אורך חבר ומספר מקלות. איכות המין נקבעת על ידי היכולת להרגיש גברת, לעשות הכל כי היא אוהבת.

התוכן של המאמר

1 תנוחות אהובות למין

באופן כללי, זה לא מאתגר רגיל. אבל, אם אתה קשוב לעברן שלך, לא צריך להיות צרות. אבל עבור אלה שעדיין לומדים את גברתם, אספנו 10 עצות כי בהחלט יועזרו.

תנוחות אהובות עבור sexi

ראשון - Usasni כי הילדה יכולה להיות מורכבות כי הם לא ידועים בשבילך. וזה פירושו שזה יעזוב את התנוחות שבהן מופיעים חסרונות של גופה הפחות הדבר. המשימה שלך כדי לצפות רגעים אלה. Lifeak קטן: תן הזדמנות להתקן לבחור את התנוחה. כאן אתה רואה, איזו עמדה היא תראי, אז היא אוהבת את הכי הרבה. ובכן, ועכשיו נסע להבנה!

סגנון Doggi

יציבה ללא דופי לנשים עם לפחות. סקסי, אחורי, גב, zadyrish, מרותך, כוהן, להסתכל, מאוד, מפתה.

שירות ליווי בישראל משולם היטב. שוב ושוב, לקוחות - צעירים מוצלחים, זה שהם גרועים יותר מאשר לנצח להסתכל על הפגישה, ללכת ישירות מתחת לטפל עם אישה מרהיבה. הכנסה זו די די, על מנת לכסות באופן מלא באופן מלא את כל הדרוש.

האישה יכולה לשקוע היטב על פני השטח ולהירגע. אם האישה היא pyshechka, אז בעמדה זו היא נראית עדיין slimmer.

מאוד מתחיל כאשר האיש מוחזק היטב מאחורי רגליו, בכתף ​​או בשיער. יש בו משהו פרימיטיבי, מכוסה. בנוסף, משרעת של תנועות מאפשר לך "לטגן" חברה מהלב. הבא בתוספת בלתי מעורערת של יציבה זו היא האפשרות של גישה מהירה, אם התשוקה מכוסה במקום הלא נכון. לגעת בסקומה של הנערה האהובה או במהירות לתת את הכהונה האהובה - במקרה של שנייה אחת.

Cunnilingus poliysida

ליטוף אוראלי גם סקס. כל כך באומץ להפוך אותם לרשימה. זכור Kuni בתנוחה של סגנון Doggi, הבנות לא באמת מעריץ. אבל כשהיא נשענת על המרפקים, נשענת לאחור על גבו, הרגליים קצת כפופות בברכיים והתגרשות - זה הכי הרבה!

היא יכולה לעקוב אחר כל התהליך של המאמצים שלך, להפוך את השיער שלך, לדחוס את ירכיו הראש שלה. ובאופן כללי, לדמיין את עצמי. אתה יכול להשתמש בכל צעצועים או beckred את האצבעות.

אם אתה הולך לעשות קוני על שולחן ארוחת ערב, אל תשכח להחליף את הכיסאות של הילדה מתחת לרגליים, היא זקוקה לתמיכה. ללא עוררין פלוס: תנוחה זו מאפשרת לך להגיע במהירות לפעולות פעילות יותר, עם כל זה יש לך את ההזדמנות לרצות את כל הגוף של הנערה.

נַפָּח

עוד גרסה של השם "פטיש ו Anvil". האישה שוכבת על הגב, אתה זורק את רגליה על עצמך על הכתפיים, אתה יורד כל הגוף נמוך מאוד. אבל להחזיק את עצמך בידיים שלך, אתה מפיץ את הנערה אחרת. נערות ליווי בקריות

זה מהווה הישועה האמיתית לבעלי "אגרגטים" קטנים. הוא מספק את החדירה העמוקה ביותר, עושה את האשליה של הגשת. היזהר: אם אתה צחנה, כמו עבד על מטע, ואז לשנות טוב יותר את התנוחה. תאמינו, טיפות זיעה עם המצח, אשר יכול לרדת לתוך הפה שלה או את העיניים של הילדה, לא את התוספות הנעימות ביותר.

כף

כי תנוחה, אשר "אהבה, כרצונך, פשוט לא להיות". שותפים שוכבים בצד, גבירה חזרה לגבר. על המבט הראשון עשוי להיראות משעמם בפזיזות עצלן. אבל במהותה היא אלוהית.

ב -1, "ספירלות" אינם רשומים לאחר יום עבודה רפה. מתי לזוז הוא לגמרי לא ציד, והגוף שואל חיבה, תנוחה כזו זהה. V-2, "כפות" כלי יפה להתעורר מתוק. שום גברת מוותרת כזה "אזעקה". ב 3, יציבה זו עוזרת אם סקס הבוקר קרה מוקדם יותר ממה שאתה מנקה את השיניים. קצת ונחמד! ב 4, אתה יכול להיות מרוצה האהוב שלך, כמה בשבילך: כל הגוף הוא גישה חופשית. In-5-x. אתה יכול פשוט לשנות את התנוחה, מפנה את הגברת על בטן. באופן כללי, לא את היציבה, אבל הוא. לוֹטוּס

להציב לליטס פעיל, תצוגות לבביות וחוסר חדות רוֹך. גבר קופץ, מה שהופך את ידיו על פני השטח, הגברת יושבת למעלה פנים אליו ומפחידים את רגליו. Pose נייד, אתה יכול פשוט לשנות את זה. לדוגמה, הגברת שאדם יכול לשכב על גבו, ואז התנוחה תתגלגל ב"גל " או הופך להיות מיסיונרית. באופן כללי, לסובב את המתוקה שלך כרצונך.

בַּרזֶל

הגברת נופלת על בטן, האדם בא מאחור. מסתמך על הידיים או מאה אחוז נופל על השותף. הזהר. אם אתה דוד גדול, ואת הפער שלך הוא אגודל שברירי, לא להפיץ. ותשומת לב, התנוחה מומרת ... אולי פנים אל שותף ובחזרה. ישים כמעט בכל המקומות יוצאי דופן, למשל במכונית.

העיקר הוא לעשות נוף חסר. רשימה קטנה זו תאפשר לך להיות אדון במיטה. תאמין לי, אין צורך לארגן אקרובטי אטודס. אתה לא בקרקס. אתה יכול פשוט לשנות אותו Doggi בסגנון.

תמיכה של גברים עשירים - המשימה היא מורכבת מבחינה פסיכולוגית. אנשים עשירים של ישראל אינם רגילים לציבור להראות נשים וילדים. זה יעיל יותר כדי להזמין eSquiten, אשר יהיה להדגיש את המותג יעשה חברה מצוינת.

אתה יכול ליישר רק ושואף, מה שהופך את עיסוי האחורי עם כל זה.

מספריים

הגברת שוכנת בצד, רגל אחת מתוחה, הועלתה 2 ו הוקס גבר. שותף יושב בתים בין נשים. זריקה חדירה יוצאת דופן, אשר נותן הן שאינם נהנים. גברים יכול בקלות ללעוס קליטוריס או פי הטבעת, להשתמש צעצועים שונים עבור גירוי נוסף. את המצווה פשוט משתנה בכל האחרים, למשל, סגנון Doggi.

רוכב

סקס קלאסי. בתנוחה זו, הגברת יכולה להרגיש את האמזונס האמיתי. בנות כמו "רוכב", כפי שהם עשויים להיות מוחזקים לחלוטין תחת תהליך שליטה: משרעת של תנועות, מהירות ועומק חדירה.

אם יש לה דמות ללא רבב, אז הגברת עם הנאה יהיה שוב להפגין את כל היופי שלו. ובכן, יש לך ידיים מלא חינם. רוצה - יונה שדיים, אתה רוצה - הדגדגן. אתה יכול לתמוך בגברת תחת הישבן, אם היא עייפה קצת, ואתה יכול לשאול קצב, מחזיק את התחת שלה. באופן כללי, להיות מוסטנג תחת באמצע האמזונס.

רולבר ריידר

כל ההבדל עם הפיון הקודם הוא כאן השותף מתפתח לאחור של גבר. את הרגשות שאתה חווה, מסתכל על איך הזין שלך מסתיר במעמקי האהוב, יהיה בלתי נשכח. והבנות יודעות זאת! בגלל זה הם עם ציד כזה נפרש לגב שלך.

ובכן, כל האחרים: מהירות ועומק, להישאר תחת שליטה מלאה שלהם. אם אתה יושב, אתה יכול לחבק את האהוב שלך לעסוק בהגדלת שלה ואת החזה. ברזל מספק מגע מגע מגניב. אורגזמה מושגת בתוך דקות. אם הגברת מניעה את רגליו, הכניסה לנרתיק הופכת מאוד חזקה. כי אתה אוהב את זה, תאמין.

סקס יושב

אתה יכול לקיים יחסי מין יושב בכיסא, על שרפרף, על כיסא, כן, אפילו על יומן, אז תנוחה זו היא אוניברסלית.

הוא מספק מגע מישוש שלם, מאפשר לגברת לשלוט, כמו במקרה של "רוכב", לפי הצורך, אם סקס הוא לא באותו זמן ולא במקום, במהירות לשים את עצמך בסדר, רק נודד החצאית. ואם אלמנט זה מספיק בגדים, אתה יכול פשוט להעמיד פנים כי האישה היא תמימה לשבת על ברכיו. ואיך הגברת תעציתי מ אקסטזי - אין תגובה. הבא בתוספת "ברזל" הוא רמז אור של bdsm. לא ישר כל כך כל כך תוקפני, אבל טוליקה הכפיפות, "כרייה וטוף", בשבילך ואת הגברת שלך, מסופקים. Pose הוא גם נייד.

וכל אלה תנוחות יעזור לך ללמד את עצמך באופן רווחי, זכר שלי "כבוד", ו האישה יכולה להירגע במלואו. ובכן, אם אתה מספיק עבור כל 10 עמדות, אז אתה יכול להניח כי הבחינה עבור "כושר סקס" הוא המשפט.

ויקטוריה פומין

מוּמחֶה

דוקטור סקסולוג של הקטגוריה הגבוהה ביותר, פסיכיאטר, פסיכואנליטיקאי. אני עובד עבור סקסולוג במשך יותר מ -10 שנים. מסייע זוגות כדי לפתור בעיות בחיי סקסי.

אני אתן כמה תנוחות מועדפות במין. בנוסף לבחירות הנכונות, תפקיד חשוב גם שיחק על ידי שפע. למעשה, כל גברת חלומות על חדירה כפולה - ולא, זה לא אומר בגידה. עכשיו יש הרבה צעצועי מין שונים, שבו אתה יכול לגלם אפילו את הפנטזיות סקסי מודגש ביותר. ניתן גם להשתמש באצבעות. בנוסף, הגברות מתרגשות בפזיזות כאשר גבר מוצץ את הפטמות שלה במהלך חיכוך - זה יותר נוח לעשות בתנוחת הרוכב, כאשר הצעיר נמצא במצב ישיבה.

Просмотров: 214 | Добавил: loycell0bspe | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar