17:19
מה יכול לעשות סקס שלישיה? היתרונות העיקריים והחסרונות

מעניין, כמה אנשים מרגשים את הרעיון של התבוננות אנשים אחרים במהלך המין שלהם נלהב? או אולי מישהו מעדיף להיות מרכז תשומת הלב במהלך יחסי מין? למרות ההעדפות של אנשים, רבים מהם מאחלים יחסי מין שלישיה.

התוכן של המאמר נערות ליווי באילת

1 שלישיה סקס - מאפיינים 2 הכנה 3 שלישיה - מבחר של אנשים 4 שלישיה - כללים 5 שלישיה - יתרונות ו מגבלות

סקס עם שותפים מרובים לא רק לגברים, אלא גם נשים. עם זאת, בשל העובדה כי סקס קבוצתי קשורה הפרה של טאבו רבים, כמה אנשים עוסקים. אבל אם, למרות זאת, השותפים מרגישים שהם רוצים להשתתף בשלישיות סקס בכל מחיר, הם שוברים את כל הסטריאוטיפים וללכת בשום אופן. כדי לעשות זאת, זה מספיק רק כדי להסכים מן השותף על ביטוי דאגות "חמוד, אני רוצה להיות שלישיה, איך אתה מסתכל על זה?-.

סקס שלישיה - מאפיינים

מחקרים שנערכו באחד הפורטלים היכרויות, הראו כי לא רק גברים אוהבים ניסויים נועזים ב מיטה. מתברר כי נשים גם רוצה לחצות את התכונה של גבולות ארוטיים יש שלישיה סקס. כמעט 40% מהנשאלים הודתה כי הם השתתפו במין קבוצתי, וכל משיב שלישי הודה כי נשים ששררו במשחק הארוטי.

הסיבה הנפוצה ביותר אילו נשים נפתרה על סקס קבוצתי - הרצון הזה לסחוט משהו מעניין ולעשות מגוון בחיי נישואין. ניסוי ארוטי מוסיף פיקאלה יחסים, זמן נבדק, ושובסס את המצב מיטה. רוב האנשים המשתתפים במין קבוצתי הם יש זוגות, מתבודדים כאן הם נדירים.

כמעט כל המשיבים זוכרים סקס קבוצתי כמו הבילוי שבו זכויותיהם היו מכובדות. יש, עם זאת, במקרים כאשר מדברים על הופעות נעימות. משוב שלילי זרמו מאנשים שנפתרו על משולשים לא על הרצון שלהם - תחת חשיפה לאלכוהול או מניב לאנשים של שותף כאשר לא עד הסוף היו משוכנעים שזה בדיוק מה שהם רוצים.

סקס קבוצתי רק לעתים רחוקות כאשר מובילים לחיזוק היחסים, ולהיפך - יכול להוביל את ריקבון שלו. קנאה על השותף, הזיכרונות, המייצגים אדם אהוב בתהליך של סקס עם מישהו אחר יכול לעשות חוסר אמון ולשלול את שלומם של אחד השותפים.

אז, אנשים הנשואים לא צריכים לצפות שהם יכולים להתמודד עם ההבנה כי האיש או האישה שלו היו קשר עם אאוטסיידר.

מין לפעול שבו שלושה אנשים מעורבים, נקרא "המשולש". אם מישהו היה בר מזל להשתתף בצורה זו של סקס, יש לזכור כי אין דרך אחת של עירוי בתהליך. במהלך שלישיה סקס צריך להיות אינטואיטיבי. לא לחדד את תשומת הלב שלך רק על אדם אחד.

אבל אם יתברר כי אחד השותפים דוחה את השני מעט, כדאי להבין כי אין אדם מחויב לקיים יחסי מין לכפייה. בין השותפים עדיין צריך להיות לפחות סוג של אהדה. יחסי מין תמיד דורש הסכמת כל הצדדים שהשתתפים בו.

סקס שלישיה יכול להיות בעל אופי שונה. לפעמים זוגות ביחס מספיק זמן, הם מחליטים לגוון את המעשה המיני שלהם ולהזמין אדם מסוים להשתתף איתם במעשה המיני שלהם. ויש כזה אנשים אשר שלישיה סקס נפוצים. הם פשוט מסכימים עם אנשים לא מוכרים ברחובות, ברשתות חברתיות ומציעים להם מעשים מיניים שְׁלִישִׁיָה.

הכנה 2

אם אחד הצמד רצה להשתתף בשלישייה סקס, זה לא אומר כי השותף המיני המתמיד שלו גם רוצה את זה. זה שווה לזכור כי השותף יכול להבין הכל לא בסדר ולקחת את זה כי אני רוצה. הרצון של אחד השותף להשתתף בשלישיות סקס יכול אפילו להוביל לקרע של יחסים.

עם זאת, אם יש מערכת יחסים בריאה בין שני אנשים ואין בעיות מיוחדות, זה שווה לפחות לפחות כדי להתחיל שיחה מרחוק כדי להכין בהדרגה אדם להכרה כזו להכרה. כאשר עדיף לעשות את זה? רגע טוב כדי למנות הצעות עבור שלישיה סקס יהיה תהליך של מעשה מיני. במין אלים, השותף יהיה כל כך נרגש כי כל הצעות וולגריות יכולות להפוך את האישור.

חשוב מאוד לתת להבין את השותף כי הרעיון של סקס קבוצתי בשום מקרה לא לקח מן השתקפות על מה שהוא כמאהב. לעזור לשותף לדמיין את המין הקבוצתי - אתה יכול להמציא את התרחישים המתובלים יחד עם השתתפות של פרצופים חדשים.

סובייטי שאינם פנסים ושאויות של המידע הולידו שיקול דעת לא מדויק כי ליווי הוא בהכרח משהו מביש, זה, שבו אתה צריך לשתוק. אבל יש רק לעתים רחוקות למישהו כי לשירות הליווי בישראל אין זנות משותפת לחלוטין.

לכן, השותף לא ירגיש לא נכלל. אם זה התברר כי השותף אוהב את השיחה הזאת, בעתיד יש צורך לחזור לדיון של שלישיה סקס.

אם עדיין אין ביטחון איך המחצית השנייה תגיבת להצעת הקבוצה סקס, אתה צריך לחשוב היטב על איזה סוג של אדם. האם הוא אוהב ניסויים במיטה? או מספרת על הפנטזיות שלו? אתה יכול לשאול פרטנר, הוא לא חשב על סקס עם גבר מאותו מין? תשובות אלה שאלות יעזרו להבין אילו סיכוי להצלחה יש תוכניות דומות.

כמעט כולם יודעים שרוב הגברים היו נותנים הרבה על ההזדמנות לקיים יחסי מין באותו זמן עם שתי נשים. עם זאת, גברים רבים אינם מסוגלים להבין מדוע כמה נשים רוצה להיות במיטה עם שני גברים.

אם אישה רוצה גבר אחר במין לפעול איתה ובשותף שלה, ראוי להבין כי הצעה כזו לא יכולה באמת כמו הבחור, ובמקרה הגרוע ביותר יכול להשפיע על האגו הפנימי שלו. כאשר מדברים עם אדם בנושא זה, אתה צריך להיות זהירות, אתה צריך לבחור כראוי מילים ולעקוב בדיוק מה שאתה אומר.

איך לחלוק איתו את הרעיון שלך? קודם כל, אתה צריך להגיד לו שיש הרבה פנטזיות מיניות שניתן להתממש איתו. זה צריך לחזק את הביטחון שלו, בזכותו הוא ברצון לתת תגובה חיובית לביטוי "אני רוצה שלישיה".

סקס שלישיה - בחירה של אנשים_8212

אם עדיין שותף נכנע, זה היה אפשרי לקבל את אישור שלישיה סקס, אתה צריך לבחור אדם אשר ישתתף במשחק מינית. זה יכול להיות אדם לא מוכר לחלוטין או מישהו מחברים.

עם אדם, היכרות עם אשר נמשך במשך כמה שנים, זה יהיה קל יותר להירגע. אבל, לעומת זאת, יש סבירות גבוהה של אובדן ידידות אם מדובר בקנאה. וקנאה עשויה להיראות לא רק מצד השותף.

ישנם מקרים שבהם אחרי בילוי כזה, האדם שנקרא שלישי, מתחיל להכריז על זכויותיו הדמיוניות לאחד השותפים. אבל גם אם היחסים לא מתדרדרים, ניתן להופיע קושי במהלך התקשורת הבאה. וזה מסיבה זו כי רבים מזמינים אנשים לא מורשים לקיים יחסי מין.

איפה לחפש אדם כזה? פשוט להזין בקשה במערכת החיפוש: "שלישיה" יחד עם הכותרת של העיר. בדרך זו, כל אדם יכול למצוא אנשים אשר באופן ספציפי ליצור קבוצות של אוהבי סקס שלישייה. בקהילות כאלה, אתה יכול למצוא מספר עצום של אנשים עם אינטרסים דומים שמחים להצטרף זוג בערב.

בעזרת האינטרנט, אתה יכול לתקשר, לדון כל הפרטים ולאחר הסכמה עם האדם להיפגש. ראוי לציין כי קבוצות כאלה קיימות הכללים שלהם. החשוב ביותר מהם הוא כלל סירובו של פרטנר צריך להיות מכובד.

באינטרנט אתה יכול בקלות למצוא מודעות של אנשים המעוניינים במשולש מין. ככלל, מידע מפורט מוצג כי לעזור להבין כי לאדם יש אותם אינטרסים והעדפות מיניות. אם הצלחת למצוא מועמד מתאים שלישיה סקס, תצטרך להחליט בזמן ולמקום להיפגש.

איזה מקום יהיה טוב עבור שלישיה סקס? בעיקרון, סקס קבוצתי יכול להיות עוסק בכל מקום. זוגות מסוימים מרגישים בחופשיות ביותר בחדר השינה שלהם, אחרים מעדיפים הרפתקאות בבתי מלון או במקומות יוצאי דופן. נערות ליווי באילת

שלישיה סקס - כללים_8212-2

זה אולי נראה כי שלישיה אינן בתוך כללים, וכי הכל מותר. אבל זה לא. לפני שהמין חייב להיות דנו במספר כללי התנהגות כדי למנוע מצבים לא נעימים. קודם כל, יש צורך לפתור איך הכל יקרה, מי עם מי וכמה זמן יהיה עסוק בליטס ארוטי, האם זה שווה לסיים את התהליך אם אחד השותפים עזבו או הגיע לאורגזמה. כל השאלות האלה בטח בהכרח לדון ולקבל תשובות ברורות.

ראוי לחשוב מראש על מה בדיוק אני רוצה להרשות לעצמי לעשות עם אדם לא מוכר, ומה פעולות אינן מקובלות על זוג. חשוב מאוד להתקין סיסמה כי פירושו שמישהו ממשתת המשתתפים של התהליך רוצה מיד לסיים. סיסמה זו במדינות רבות יש את השם "להפסיק את המילה".

כמובן, בכל מדינה בשפה שלהם. המילה הפופולרית ביותר היא המילה "אדום". דיון בנושאים אלה הוא רעיון טוב. אתה צריך לדון הכל רגוע באופן בלעדי. במיוחד אם המין יהיה עם אנשים שהם במערכת יחסים קבועה. הקמת גבולות מסוימים תסייע להימנע משגיח ומבוכה למחרת.

הכי חשוב השאלה שלישיות סקס היא כי על ידי אחד מהם המשתתפים תהליך זה לא הרגיש בשימוש. אתה צריך גם לשלם תשומת לב שווה במהלך כל מין לכל. זה שווה לחשוב על בִּטָחוֹן. הקונדום הוא צורך להפחית את הסיכון זיהום עם מחלות המועברות מינית.

סקס שלישיה - יתרונות ו Disadvantages_8212-3

סקס בטוח ללא התחייבות עם שותפים מרובים יכול להביא הרבה לחיים של כל אדם מאוד ללחוץ שגרה. מצד אחד, זהו ניסוי מעניין, מאידך גיסא, הוא יכול, להיפך, להגדיל את הביטחון והאינטימיות בין השותפים.

המשולש הוא גם הזדמנות מצוינת ללמוד עמדות מיניות חדשות לרכוש מיומנויות חדשות. אנשים שהשתתפו במין עם כמה שותפים מרגישים בטוחים יותר ולהיות האוהבים הטובים ביותר. מה שחשוב, סקס קבוצתי מאפשר לך ללמוד משהו על עצמך ועל ההעדפות שלך.

עם זאת, שלישיה סקס יש כמה חסרונות. זהו מבחן קשה עבור מערכת יחסים.

כדי למלא את תשוקותיה בישראל יסודי, אם אתה נערה מענגת בלארוס. העבודה בישראל צריכה להיות בפנאי. ליידי מודל חיצוני לתת לבנות קריירה בליווי. עבור "תאריכים" עם גבר מישראל אתה יכול לקבל חודש מ 6600 יורו.

לעתים קרובות שותפים מרגישים לא נוח לאחר סוף חוק המין, הם מתביישים זה בזה, ובמקרים מסוימים הם יכולים אפילו להיות אדישים זה לזה.

לפעמים, קנאה, תחושה של אשמה וחוסר ודאות. בגלל הקרבה לאנשים אחרים, קיים סיכון לתחושה כלפי אדם אחר בשל תקשורת אינטימית. אם אחד השותפים מרגיש את הטעם במין קבוצתי, ההסתברות הגבוהה של הבגידה תופיע.

לפני שתחליט "לקחת חלק בשלישייה סקס או לא?"כל אחד צריך לשים שאלה:" כפי שאני באמת מרגישה, לראות את בן זוגו עוסק במין עם אדם אחר?"בהתחלה, זה אולי נראה שזה פנטזיה ארוטית מאוד, אבל המציאות לא יכול להיות כל כך נעים. נערות ליווי באילת

איך כל אחד מהשותפים ירגיש לאחר מכן ההתרגשות עוברת, ותצטרך לחזור לחיים נורמליים? ומה יקרה אם יתברר כי לאחר משולש אחד של שותפים יש מחלה מלבנית (במקרה הגרוע ביותר של איידס) או הריון לא מתוכנן? אולי תן לזה להיות טוב יותר עבור מין כזה עדיין להישאר פנטזיה ..?

ויקטוריה פומין

מוּמחֶה

דוקטור סקסולוג של הקטגוריה הגבוהה ביותר, פסיכיאטר, פסיכותרפיסטית. אני עובד עבור סקסולוג במשך יותר מ -10 שנים. לעזור לזוגות לפתור בעיות בחיי המין.

שלישיה סקס - אחת הפופולריות ביותר קטגוריות פורנו. גברים ונשים רבים חולמים על תרגול כזה, אם כי לרעידות מפחדים להודות בשותף הזו. במקרים מסוימים, אין צורך להזמין אדם שלישי במיטה נשוי - זה יכול פשוט להרוס את היחסים. אבל, אם שני השותפים משוחררים ומוכנים לניסויים, שלישיה תהפוך דרך מצוינת לגוון את חיי המין. תוכלו לחוות רגשות ותחושות חדשים לחלוטין. אני תוהה מה בחורים ובנות נשענות כלפי ", ולא זחל. שני גברים לאישה - יהיה תשוקה של בניין אמיתי ומקסימום של davauchery!

Просмотров: 244 | Добавил: loycell0bspe | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar