01:19
היכן למצוא עבודה כדי למצוא חסות

אם תחליט להיות תוכן, זה לא אומר שאתה לא צריך לעבוד. קודם כל, לא לשבת עדיין, אבל כדי לשפר, לשפר את המיומנויות בתחומים שונים. זה יהיה שימושי לא רק עבור התפתחות עצמית, אלא גם כדי להרחיב את האופקים: מה לדבר עם חסות בתאריכים. כן, ולכן אתה יכול להראות שזה לא עצלן ואתה יכול לספק לך. שנית, בזמן שאתה לבד, אתה צריך לחיות משהו: לשלם עבור הדירה, לאכול, להתלבש לך, אכפת לך לשמור את מחוץ לרמה המתאימה. זה עולה הרבה כסף.

אם תבחר את המקצוע הנכון, אתה יכול מיד להרוג שני ארנבות: ודא של הכנסה מוצלחת וגברים מסביב. כמה פעילויות לא מציעות תואר, מספיק קורסים מיוחדים. ואיזה מקום יכול לקחת ללא חינוך וניסיון. שקול מה העבודה התוכן יכול לפגוש אדם של החלומות שלך.

המוכר בפליטת מנועי עלית

הזן מקום כל כך קשה, אבל אתה תמיד יכול. יש בנות וללא ניסיון, כמתוכנן. בנוסף, תנאי העבודה של הקבלה מותאמת טוב יותר לתוכן: המראה נהנה, חינוך, חברה, התנגדות לחץ, הידע של הפסיכולוגיה. דירות דיסקרטיות במרכז

יש צורך לרכוב על הסלון עם מכוניות עילית. מאז המיליונר לא סביר לבוא "לאדה" או קאיה ריו. בעבודה, תצטרך לעבוד עם גברים של מעמד שיכול להרשות לעצמו מכוניות עבור עשרות מיליונים. הצג את עצמך כמקצוען ואל תשכח לכלול לחשים של נשים, אז הזדמנות טובה שבסוף יום העבודה יבוא אליך.

המוכר בחנות עם אנשי עילית או בגדים

כאן, הכל הוא כמו סוחר רכב, רק דרישות עבור המועמדים להלן. זה יכול להיות חנות עם שעונים שוויצרי, מוצרי עור, תלבושות, סיגרים ואפילו אלכוהול עלית. גברים עניים לא הולכים לשם ולכן כל לקוח יכול להיות חסות פוטנציאלית.

סוכן נדל"ן יוקרה

כמובן, במקום כזה, קשה להגדיר, אבל אתה יכול לקחת חניך או עוזר, ולכן היכולת לעבור עם הלקוחות תמיד תהיה. עם הזמן, תתחיל לסמוך על עסקאות אישיות ולכן, במהלך יישום הפעילות העיקרית, ניתן למדי לארגן חיים אישיים.

עבודה בגלריה פרטית או במקום המשויך לאמנות עכשווית

כמובן, זה לא מוזיאון המדינה. אין מיליונרים. אבל אנשי המעמד ביקרו לעתים קרובות על ידי תערוכות פרטיות ומסיבות חילוניות שונות, המאורגנות לכבוד ראשיתם של אמנים מפורסמים שונים. כל "קרם" של החברה הוא בדרך כלל הולך לאירועים כאלה. ריכוז של גברים עשירים יש רק offshore.

ללכת לשם כאורח ללא קשרים מאוד קשה, אבל כמו עובד הוא פשוט יותר. גם אם אתה עובד עם עוזר או מנהל, תהיה לך הזדמנות לבקר אירוע חשוב כזה ולהכיר את חסות פוטנציאלית.

צדקה

כאן אתה חייב להגדיר מיד את אורח החיים הציבורי. צדקה לשרוד על ידי תרומות של אנשים וחלק חשוב של תרומות אלה להפוך את המטופלים פשוט אנשים עשירים שאינם אדישים לילדים חולים, חתולים חסרי בית וכלבים או אנשים בקשה נמוכה.

על שירות החוב, אתה מתקשר בהצלחה מאוד עשיר. אז למה לא למצוא את עצמך ביניהם חסות. בנוסף, תוכלו לדעת שזה אדם טוב מאוד כי זה עוסקת צדקה וזה לא זר לאיכויות כאלה כמו נדיבות וחמלה.

כך אתה יכול להיות קריירה ולהכיר את עצמך עם אדם מצליח. כדי לעשות זאת, אין צורך לקבל אותו על עבודתו של המזכיר, יש אמצעים אחרים. בנוסף, אם החיפוש של הלקוח נדחה, אתה לא לשבת בלי כסף ואתה יכול לספק לך.

Просмотров: 162 | Добавил: loycell0bspe | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar